Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри 13 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 kg |
| Висота | 1090 mm |
| Висота паковання | 340 mm |
| Глибина паковання | 970 mm |
| Діаметр основи | 130 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Довжина ланцюга | 780 mm |
| Кількість ламп | 11 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
| Ширина паковання | 970 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




