Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри 15 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 kg |
| Висота | 1150 mm |
| Висота паковання | 400 mm |
| Габарити паковання | 63x63x24 |
| Глибина паковання | 1080 mm |
| Діаметр основи | 130 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Довжина ланцюга | 780 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 2 |
| Кількість ламп | 14 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.128 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
| Ширина паковання | 1080 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 018 ₴


