Що може бути красивішим, розкішнішим та показнішим за справжній кришталь? Тільки люстри та бра з нової серії, виготовлені в золотом або срібному корпусі. Яскраве сяйво від численних підвісок зі справжнього кришталю приємно тішитимуть очі та душу. Таке бра запросто створить у Вашій квартирі будь-яке освітлення від яскравої феєрії свята до таємничого напівмрака. Кришталь завжди в моді та завжди до місця — чи то Ваша затишна спальня, чи то чарівна вітальня. На Ваший розсуд, виготовлення металевих частин можливе в золотом і хромованому варіантах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 350 mm |
| Габарити паковання | 35x36x17 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.021 м3 |
| От стены | 140 mm |
| Патрон | G4 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴



