Запобіжністю білого кольору та чистотою витонченого кришталю віє від цієї чарівної люстри. Такі люстри та бра ідеально підходять як до класичних, так і до сучасних інтер'єрів, і навіть у стилі «хай-тек»!!
Новинка в модельному ряду люстр «Діаша» — чохол на ланцюг! Тепер Ви можете самостійно вирішувати, який вигляд матиме люстра у вашому інтер'єрі — класичні, з простим ланцюгом, або шляхетно, з ланцюгом у оксамитовому чохлі.
Класичні люстри та бра цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання, світлодіодними лампами або економками на патрон Е14 внесуть романтичні нотки в будь-який інтер'єр!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 kg |
| Висота | 340 mm |
| Габарити паковання | 20x28x11 |
| Довжина монтажної планки | 140 mm |
| Довжина основи | 240 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.006 м3 |
| От стены | 240 mm |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 115 mm |
| Ширина основи | 115 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴



