Запобіжністю білого кольору й чистотою витонченого кришталю віє від цієї чарівної люстри. Такі люстри та бра ідеально підходять як до класичних, так і до сучасних інтер'єрів, і навіть у стилі «хай-тек»!!
Новинка в модельному ряду люстр «Діаша» — чохол на ланцюг! Тепер Ви можете самостійно вирішувати, який вигляд матиме люстра у вашому інтер'єрі — класичні, з простим ланцюгом, або шляхетно, з ланцюгом у оксамитовому чохлі.
Класичні люстри та бра цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання, світлодіодними лампами або економками на патрон Е14 внесуть романтичні нотки в будь-який інтер'єр!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 kg |
| Висота | 920 mm |
| Габарити паковання | 38.5x45.5x14 |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Довжина ланцюга | 470 mm |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 650 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.025 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 620 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 552 ₴


