LED-бра з дизайном у формі метеликів стане чудовим доповненням основного освітлення в дитячій, спальні, вітальні або коридорі. Завдяки симпатичному дизайну, великій потужності 36W і високій міцності (матеріал — акрил) настінний світильник «метелики» є справжнім хітом серед бра.
Економне світлодіодне освітлення представлене трьома режимами — тепле світіння, має температуру 2700К, холодне — 6400 К і нейтральне — 4500 К. Вимикання — за допомогою шнурка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 20x28x7 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 36 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.004 м3 |
| От стены | 45 mm |
| Світловий потік | 1980 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 200 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




