Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 2 kg |
| Висота | 350 mm |
| Габарити паковання | 30x40x15 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.018 м3 |
| Патрон | G4 |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 350 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴

