Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри — понад 8 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.5 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Висота паковання | 500 mm |
| Габарити паковання | 62x62x21 |
| Глибина паковання | 1070 mm |
| Діаметр основи | 130 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Довжина ланцюга | 780 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 2 |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 350 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.139 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
| Ширина паковання | 1070 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 761 ₴



