Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14.
Використовувати витягнуту низькорозташовану люстру над обіднім столом давно стало неписаним правилом дизайну інтер'єру. Пропорції овальних люстр ідеально гармоніюють із великими обідніми столами. А блиск сотень кришталевих підвісок зробить чарівним сервірування званої вечері. Люстра спеціально розрахована так, що максимум яскравого світла потрапить на стіл, а решта приміщення наповниться м'яким світлом розсіяним кришталевими підвісками. Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
8070-900x300G+WH
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.5 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Висота паковання | 500 mm |
| Габарити паковання | 32x92x21 |
| Глибина паковання | 1370 mm |
| Довжина: | 900 mm |
| Довжина монтажної планки | 430 mm |
| Довжина основи | 500 mm |
| Довжина ланцюга | 780 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 2 |
| Кількість ламп | 11 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 300 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.121 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
| Ширина основи | 60 mm |
| Ширина паковання | 770 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



