Перед Вами най гармонійніший варіант світлодіодної люстри! Більше немає потреби замислюватися про те, чи буде рахуватися матовий акриловий розсіювач із вашим стелею. Нові плафони виготовлені з прозорого акрилу з декоративними бульбашками. Через прозорі акрилові плафони просвічує колір стелі, водночас увімкнена люстра залишить на стелі неповторний візерунок із відблисків і тіней. Люстра із сучасними акриловими плафонами освіжить будь-яке приміщення.
Велика площа розсіювачів дарує м'яке та рівномірне світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення почергово переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.93 kg |
| Висота | 120 mm |
| Висота паковання | 100 mm |
| Габарити паковання | 27x27x11 |
| Глибина паковання | 320 mm |
| Діаметр основи | 250 mm |
| Довжина: | 730 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Призначення | для передпокою |
| Загальна потужність | 105 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.008 м3 |
| Обладнання | димер |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 5775 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 520 mm |
| Ширина паковання | 320 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 057 ₴




