Світлодіодні люстри серії 8073 мають міцні акрилові плафони форми витягнутого ромба. Чудова властивість таких плафонів — м'яко розсіювати світло, що дуже комфортно для очей. Також для вашої зручності є кілька режимів освітлення — нейтральний (4500К), холодний (6400К), теплий (2700К), синя, червона або рожева підсвітка.
За допомогою пульта, який входить до комплекту люстрі, ви можете перемикати не тільки режими, але й регулювати яскравість люстри (мінімальна яскравість — 5%). Мінімальну яскравість і кольорову підсвітку можна використовувати вночі, адже вона не ріже очі, зате ви бачитимете навколо.
Кріплення люстри — на планку. Люстра постачається в заводській упаковці. Плафони стійкі до пошкоджень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.56 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 32x32x14 |
| Діаметр основи | 300 mm |
| Довжина монтажної планки | 160 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 165 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.014 м3 |
| Обладнання | димер |
| Світловий потік | 9075 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 640 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 497 ₴




