Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
R-S8834/6+3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 kg |
| Висота | 12 mm |
| Габарити паковання | 42x42x15 |
| Діаметр основи | 40 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 130 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.026 м3 |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | LED |
| Ширина (Діаметр) | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




