Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Три кольори світіння люстри та синя світлодіодна підсвітка дають змогу у будь-яку пору доби підібрати комфортне освітлення.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто є діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 kg |
| Висота | 12 mm |
| Габарити паковання | 68x68x14 |
| Діаметр основи | 50 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 250 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.065 м3 |
| Обладнання | пульт дистанційного керування, диммер |
| Світловий потік | 13750 lm |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | LED |
| Ширина (Діаметр) | 90 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




