Сучасні точкові світильники такі зручні й економні, що змушують переглянути ваше ставлення до комфортного освітлення в будь-якому приміщенні. Вбудована світлодіодна лампа дає змогу майже вдесятеро скоротити споживання електричної енергії, тоді як термін експлуатації LED ламп — це десятки тисяч годин. Варто зазначити, що водночас вони світять досить яскраво та насичено.
Особливістю точкових світильників є їх здатністьвізуально змінювати простір, роблячи його водночас вищим і ширшим. У разі рівномірного розподілу різних джерел світла (наприклад: люстра в центрі кімнати + точкові світильники по краю стелі), Ви можете домогтися ефекту відсутності тіні та візуально збільшити простір кімнати. У цьому разі, хай куди Ви переглянете, точкові світильники освітлюватимуть і сам простір перед Вами, і всі предмети, що оточують Вас.
Нова серія точкових світильників, представлена на нашому сайті, здатна забезпечити саме той затишок і комфорт, який вартий кожен сучасний покупець.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 mm |
| Глибина | 60 mm |
| Кількість ламп | 1 |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 6 W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | пружина |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 110 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




