Зустрічайте найбільш хітову модель у хромованому виготовленні!
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, синя LED-підсвітка, звужений режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн із хромованими частинами, пульт, димер, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 kg |
| Висота | 130 mm |
| Габарити паковання | 42x42x13 |
| Довжина: | 680 mm |
| Довжина монтажної планки | 230 mm |
| Довжина основи | 400 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 190 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.023 м3 |
| Обладнання | димер |
| Світловий потік | 10450 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 680 mm |
| Ширина основи | 400 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




