Нова серія точкових світильників представлена в цьому сезоні, здатна забезпечити Вам комфорт на рівні, який перевищує всі Ваші очікування. У цьому модельному ряду представлені точкові світильники, що об'єднали в собі головні якості сучасних точкових світильників — рівномірне освітлення з можливістю акцентування певних деталей інтер'єру, з витонченістю, елегантністю й неповторним блиском класичних люстр. Для гуртових покупців відпускається тільки ящиками по 50 шт. Лампа та трансформатор до комплекту не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 10 mm |
| Габарити паковання | 14x14x5 |
| Глибина | 60 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | патрон |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Призначення | Для ванної |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Обладнання | LED підсвітка 3W |
| Патрон | MR16 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | пружина |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 90 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴




