Світлодіодна люстра з пультом керування та квадратними плафонами — справжній хіт серед LED люстр. А в цій моделі ми додали трохи кришталевого блиску. Якщо вам кортить додати родзинки до свого інтер'єру — ця люстра спеціально для вас!
Світлодіодна люстра має такі режими: холодне 6400К світло, тепле 2700К світло, нейтральне 4500 К-світло, рожева підсвітка, синя підсвітка, червона підсвітка. Ви можете вибрати будь-який із цих режимів за допомогою пульта або вимикача, а також поєднати режими: основне світло плюс кольорове підсвічування.
Люстра обладнана сучасним електронним димером, що дає змогу плавно регулювати яскравість люстри.
Можливе виготовлення корпусу в трьох колірних варіантах: чорний, білий і коричневий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.73 kg |
| Висота | 120 mm |
| Висота паковання | 110 mm |
| Габарити паковання | 27x27x11 |
| Глибина паковання | 270 mm |
| Довжина: | 680 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Довжина основи | 180 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 83 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.008 м3 |
| Обладнання | димер |
| Світловий потік | 4565 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 490 mm |
| Ширина основи | 180 mm |
| Ширина паковання | 270 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 651 ₴




