Лаконічний і водночас дуже стильний дизайн цієї люстри на 10 ламп у стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, які віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
На відміну від звичної люстри-молекули, ця люстра укомплектована більш витонченими невеликими плафонами, з матовим затіненням. Люстра спеціально розроблена під світлодіодні лампи стандарту G9.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.1 kg |
| Висота | 1200 mm |
| Висота паковання | 330 mm |
| Габарити паковання | 33x45x33 |
| Глибина паковання | 450 mm |
| Діаметр основи | 118 mm |
| Діаметр плафона | 120 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Довжина ланцюга | 800 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.049 м3 |
| Патрон | G9 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
| Ширина паковання | 310 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 916 ₴



