Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 kg |
| Висота | 950 mm |
| Габарити паковання | 51x51x18 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Довжина ланцюга | 800 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 350 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.047 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 450 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 811 ₴



