Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озарети своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 kg |
| Висота | 1100 mm |
| Висота паковання | 250 mm |
| Габарити паковання | 51x51x25 |
| Глибина паковання | 510 mm |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 90 mm |
| Довжина ланцюга | 950 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.065 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
| Ширина паковання | 510 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 719 ₴



