Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 kg |
| Висота | 900 mm |
| Висота паковання | 250 mm |
| Габарити паковання | 81x81x25 |
| Глибина паковання | 810 mm |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 120 mm |
| Довжина ланцюга | 650 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 650 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.164 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
| Ширина паковання | 810 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 799 ₴



