Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри понад 12 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.5 kg |
| Висота | 700 mm |
| Габарити паковання | 65x65x30 |
| Діаметр основи | 130 mm |
| Довжина монтажної планки | 105 mm |
| Довжина ланцюга | 45 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.127 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 119 ₴

