Традиційність, багатство, розкіш, вірність і фундаменталізм втілені в новому дизайні — вічна класика. І ще одна важлива деталь — у цьому бра можна використовувати будь-який тип ламп на патрон Е14. Це можуть бути і знайомі з дитинства лампи розжарювання, і компактні люмінесцентні лампи "економки", і навіть сучасні надекономні світлодіодні лампи.
Це бра ідеально доповнить люстри серії 8329, і Ваше приміщення буде оформлене в одному стилі. Воістину — такі люстри та бра стануть золотою ланкою будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Форма плафона | Трапеція |
| Колір плафона | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.06 kg |
| Висота | 260 mm |
| Висота плафона | 140 mm |
| Габарити паковання | 25x22x20 |
| Діаметр плафона | 140 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Довжина основи | 185 mm |
| Кількість в пакованні | 12 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.013 м3 |
| От стены | 240 mm |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 140 mm |
| Ширина основи | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴




