Так — такої люстрої можна здивувати будь-кого! Така люстра стане яскравою й незабутньою частиною будь-якого інтер'єру — банкетного або концертного зали, вітальні або спальні, ресторану або готелю. Подивіться, як прикрашає її оксамитовий чохол! Втім, Ви самі зможете вирішити, який вигляд матиме ця люстра у Вашому інтер'єрі: класичні — з простим ланцюгом, або шляхетно — з ланцюгом в оксамитовому чохлі. І все це доповнено оригінальною підсвіткою, що виливається з самої її серцевини!
Традиційність, багатство, розкіш, вірність і фундаменталізм втілені в новому дизайні — вічна класика. І ще одна важлива деталь — у цій люстрі можна використовувати будь-який тип ламп на патрон Е14. Це можуть бути і знайомі з дитинства лампи розжарювання, і компактні люмінесцентні лампи "економки", і навіть сучасні надекономні світлодіодні лампи.
А якщо Ви підберете під цю люстру ідентичне одне і дворожкове бра, то Ваше приміщення буде оформлене в одному стилі. Воістину — такі люстри та бра стануть золотою ланкою будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Форма плафона | Трапеція |
| Колір плафона | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.7 kg |
| Висота | 920 mm |
| Висота плафона | 140 mm |
| Висота паковання | 210 mm |
| Габарити паковання | 66x58x21 |
| Глибина паковання | 660 mm |
| Діаметр основи | 110 mm |
| Діаметр плафона | 140 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Довжина ланцюга | 500 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 420 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.08 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
| Ширина паковання | 580 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




