Традиційність, багатство, розкіш, вірність і фундаменталізм втілені в новому дизайні — вічна класика. І ще одна важлива деталь — у цьому бра можна використовувати будь-який тип ламп на патрон Е14. Це можуть бути і знайомі з дитинства лампи розжарювання, і компактні люмінесцентні лампи "економки", і навіть сучасні надекономні світлодіодні лампи.
Це бра ідеально доповнить люстри серії 8331, і Ваше приміщення буде оформлене в одному стилі. Воістину — такі люстри та бра стануть золотою ланкою будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 mm |
| Кількість ламп | 1 |
| Напруга | 220 V |
| От стены | 25 mm |
| Патрон | E14 |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Ширина (Діаметр) | 14 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




