настінне бра на 1 лампу зі світним ріжком виготовлене в традиційному класичному стилі, зроблене зі скла та металу, може використовуватися як самостійний світильник (вбудовані світлодіоди мають потужність 5W, а також можна поставити лампу потужністю до 40W), так і як доповнення до класичних світлодіодних люстр-серій серії 8341
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.07 kg |
| Висота | 270 mm |
| Габарити паковання | 21x26x18 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.01 м3 |
| От стены | 260 mm |
| Патрон | E14 |
| Тип ламп | лампа розжарювання |
| Ширина (Діаметр) | 140 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴




