Класичне бра з двома ріжками складається з металевого корпусу та скляних абажурів, має світлодіодну підсвітку та підходить під будь-які лампи Е14. Симбіоз класичних форм із сучасним світлодіодним освітленням дасть змогу насолоджуватися вічними традиційними цінностями та водночас йти в ногу з часом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 kg |
| Висота | 270 mm |
| Габарити паковання | 25x35x19 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.017 м3 |
| От стены | 260 mm |
| Патрон | E14 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | лампа розжарювання |
| Ширина (Діаметр) | 350 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 793 ₴




