У пропонованій тут серії галогенових люстр і бра представлений їх найширший асортимент. Вишукані переплетення класичних стилів і сучасних мотивів, втілені в склі та металі! Нові плафони! Новий дизайн металевих частин! Цікаве та оригінальне бра в стилі модерн здатне зачарувати кожного покупця! Найширший вибір дизайнів люстр і бра для простору Вашої фантазії. Завдяки новій серії бра ТМ "Діаша", Ви зможете зробити свій інтер'єр неповторним.
До того ж можливе виготовлення металевих частин у золотом і хромованому варіантах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 kg |
| Висота | 250 mm |
| Габарити паковання | 19x21x13 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.005 м3 |
| От стены | 100 mm |
| Патрон | G4 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 270 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




