Як важко розібратися у величезній різноманітності сучасних світильників! Ми раді представити Вам розкішний і чудовий асортимент галогенових люстр і бра. Незаперечні переплетення класичних стилів і сучасних мотивів, втілені в склі та металі! Нові плафони! Новий дизайн металевих частин! Невичерпний вибір дизайнів люстр і бра для простору будь-якої найвишуканішій фантазії. Тепер Ваш інтер'єр можна зробити неповторним завдяки новій серії бра ТМ "Діаша"! На Ваший розсуд, виготовлення металевих частин можливе в золотом і хромованому варіантах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240 mm |
| Габарити паковання | 30x40x15 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.018 м3 |
| Особливості | иожливість переробки під світлодіодну лампочку 220v |
| От стены | 130 mm |
| Патрон | G4 |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




