Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Таке бра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою колірною температурою від теплого білого до холодного білого. І водночас є прикрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна світлодіодна панель.
Перемикання спектрів світіння світлодіодної панелі здійснюється простим вимкненням-ввімкненням.
Світлодіодний світильник дає змогу вибирати режим освітлення від часу доби та завдань, що виконуються під його світлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 kg |
| Габарити паковання | 20x20x7 |
| Діаметр основи | 98 mm |
| Довжина: | 200 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 22 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.003 м3 |
| От стены | 50 mm |
| Світловий потік | 1210 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 200 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




