Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд!
Саме для створення приємного заповнення освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-світильників.
Світильники в стилі "MOLECULAR WALL" можуть бути використані як на стіні, так і на стелі. Завдяки відбиттю від поверхні світло виходить м'яким і ненав'язливим. Водночас світильник має чудовий вигляд практично в будь-якому інтер'єрі, і навіть у вимкненому стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 kg |
| Висота паковання | 140 mm |
| Габарити паковання | 51x55x14 |
| Глибина паковання | 550 mm |
| Діаметр основи | 80 mm |
| Довжина монтажної планки | 75 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 30 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.039 м3 |
| От стены | 120 mm |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 1650 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 810 mm |
| Ширина паковання | 510 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 079 ₴



