Стилі "Нордик" і "скандинавський лофт" міцно входять до нашого побуту. В Україні, як і в минулому, все більше впливає на моду культуру та дизайн надають "варяги". Наша компанія намагається не відставати від трендів, готова представити нові космічні люстри в стилі скандинавський лофт. Такий напрям зовсім недавно зробив фурор у світі люстр на виставці в Мілані. І ось люстри в такому стилі вже доступні для купівлі в Україні.
Ми не дарма назвали їх "космічними" адже їхній дизайн навіяний елементами інтер'єру абсерваторії та картинами абстракціонастів і сурематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини, наприклад, Казіміра Малевича. Відтворивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей убраних від великих графіків серія приправлена елементами космічної ери — великої пори місячних перегонів, придорожливих закусочних блискучих хромомом і перших експериментів із пластиком.
Перші люстри в цій космічній серії носили назви eclipse (затміння — тонка дуга світла в темряві), orion (зірка Оріона, він же зоряний пояс — розсип яскравих зірок у нічному небі), aurora (ранка зірка, богиня ранкової зарі — легкість світанку неба та перших променів золотого сонця).
Зараз ж серія справді безмежна. Молоді дизайнери та фабрики з Піднібесної змогли розвинути цю серію в десятки моделей світильників у стилі "Скандинавський лофт".
Під такою дуже затишною теплою люстрою відразу хочеться взяти в руки книгу або келих і пустуться в філософські роздуми або найцікавішу дискусію.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, що віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, артпростори, коверткінги, квесруми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.86 kg |
| Висота | 1220 mm |
| Габарити паковання | 48x48x35 |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Діаметр плафона | 130 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 720 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.081 м3 |
| Патрон | G9 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



