Стилі "Нордик" і "скандинавський лофт" міцно входять до нашого побуту. В Україні, як і в минулому, все більше впливає на моду культуру та дизайн надають "варяги". Наша компанія намагається не відставати від трендів готова представити нові космічні люстри в стилі скандинавський лофт. Такий напрям зовсім недавно зробив фурор у світі люстр на виставці в Мілані. І ось люстри в такому стилі вже доступні до купівлі в Україні.Ми не дарма назвали їх "космічними" адже їхній дизайн навіян елементами інтер'єру абсерваторії та картинами абстракціоністів і сурематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини, наприклад, Казіміра Малевича. Відтворивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей поживних від великих графіків серія приправлена елементами космічної ери — великої пори місячних перегонів, придорожних закусочних блискучих хромом і перших експериментів із пластиком.Перві люстри в цій космічній серії носили назви eclipse (затміння — тонка дуга світла в темряві), orion (созірка Оріона, він же зоряний пояс — розсип яскравих зірок у нічному небі), aurora (ранкова зірка, богиня ранкової зорі — легкість світанкового неба та перших променів золотого сонця).Сейчас ж серія поистине безгранична. Молоді дизайнери та фабрики з Піднібесної змогли розвинути цю серію в десятки моделей світильників у стилі "Сканинавський лофт". Витончені філігранні світильники зі скла, акрилу та металу різних фактур, у поєднанні з високоякісними плафонами з молочного скла перетворюють і доповнюють найвишуканіший сучасний інтер'єр.
Модель відпускається лише раз 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Колір плафона | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 mm |
| Висота паковання | 180 mm |
| Габарити паковання | 41x32x18 |
| Глибина паковання | 410 mm |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 2 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| От стены | 270 mm |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Форма плафона | коло |
| Ширина (Діаметр) | 150 mm |
| Ширина паковання | 320 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



