Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.6 kg |
| Висота | 6 mm |
| Габарити паковання | 58x58x11 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 92 W |
| Призначення | для вітальні |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.037 м3 |
| Обладнання | димер |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Світловий потік | 4950 lm |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 794 ₴




