Якщо Ви хочете прикрасити Ваше житло світильниками, виготовленими в одному стилі, то в цьому Вам допоможе пропоноване ТМ «Діаша» різноманітність розмірів і форм світлодіодних люстр.
люстри, що представлені Вам, є флагманом на ринку люстр україни. Ця модель укомплектована світлодіодними лампами потужністю 165 Вт. Що дає змогу освітити кімнату 20-25 метрів навіть без встановлення додаткових врізних світильників.
З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29.9 kg |
| Висота | 1900 mm |
| Габарити паковання | 88x88x11 |
| Довжина: | 830 mm |
| Довжина монтажної планки | 170 mm |
| Довжина основи | 350 mm |
| Довжина ланцюга | 1850 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 800 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 165 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.085 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Світловий потік | 9075 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 830 mm |
| Ширина основи | 350 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 296 ₴




