Якщо Ви хочете прикрасити Ваше житло світильниками, виготовленими в одному стилі, то в цьому Вам допоможе пропоноване ТМ «Діаша» різноманітність розмірів і форм світлодіодних люстр.
люстри, що представлені Вам, є флагманом на ринку люстр україни. Ця модель укомплектована світлодіодними лампами потужністю 100 Вт. Що дає змогу освітити кімнату 12-18 метрів навіть без встановлення додаткових врізних світильників.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.4 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 66x66x15 |
| Діаметр основи | 220 mm |
| Довжина: | 600 mm |
| Довжина монтажної планки | 190 mm |
| Довжина ланцюга | 950 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 550 mm |
| Загальна потужність | 100 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.065 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 5500 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 866 ₴




