Сучасна люстра стала вже класикою для оформлення інтер'єрів у всьому світі. На відміну від оригінальної ідеї "люстри артишок" запропонованої Поулом Хенінгсеном у 1958 році, ця люстра "Артик" виготовлена зі скляних пелюсток замість металевих. На неї можна дивитися під будь-яким кутом, і попри легкість конструкції люстри, ви завжди бачитимете лампи тільки через тоноване скло. Водночас усе світло випромінюване лампами, перетворившись від поверхні скляних пелюсток, рівномірно шириться приміщенням.
Сучасна люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14.
Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 kg |
| Висота | 950 mm |
| Габарити паковання | 58x58x23 |
| Діаметр основи | 130 mm |
| Довжина монтажної планки | 120 mm |
| Довжина ланцюга | 750 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.077 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 861 ₴



