Сучасна люстра стала вже класикою для оформлення інтер'єрів у всьому світі. На відміну від оригінальної ідеї "люстри артишок" запропонованої Поулом Хенінгсеном у 1958 році, ця люстра "Артик" виготовлена зі скляних пелюсток замість металевих. На неї можна дивитися під будь-яким кутом, і попри легкість конструкції люстри, ви завжди бачитимете лампи тільки через тоноване скло. Водночас усе світло випромінюване лампами, перетворившись від поверхні скляних пелюсток, рівномірно шириться приміщенням.
Використовувати витягнуту низькорозташовану люстру над обіднім столом давно стало неписаним правилом дизайну інтер'єру. Пропорції витягнуті люстр ідеально гармоніюють із великими обідніми столами. А блиск підвісок зробить чарівним сервірування званої вечері. Люстра спеціально розрахована так, що максимум яскравого світла потрапить на стіл, а решта приміщення наповниться м'яким світлом розсіяним підвісками.
Сучасна люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14.
Внимание!!! Вага люстри понад 12 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.4 kg |
| Висота | 1430 mm |
| Габарити паковання | 40x102x18 |
| Довжина: | 900 mm |
| Довжина монтажної планки | 320 mm |
| Довжина основи | 400 mm |
| Довжина ланцюга | 1300 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 300 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.073 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 350 mm |
| Ширина основи | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 916 ₴

