Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14.
Використовувати витягнуту низькорозташовану люстру над обіднім столом давно стало неписане правилом дизайну інтер'єру. Пропорції овальних люстр ідеально гармоніюють із великими обідніми столами. А блиск сотень кришталевих підвісок зробить чарівним сервірування званої вечері. Люстра спеціально розрахована так, що максимум яскравого світла потрапить на стіл, а решта приміщення наповниться м'яким світлом розсіяним кришталевими підвісками.
Внимание!!! Вага люстри 24 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 kg |
| Висота | 640 mm |
| Габарити паковання | 40x118x14 |
| Довжина: | 1200 mm |
| Довжина монтажної планки | 630 mm |
| Довжина основи | 640 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 2 |
| Кількість ламп | 24 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 350 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.099 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 400 mm |
| Ширина основи | 55 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




