Лаконічний і водночас дуже стильний дизайн цієї люстри на 3 лампи в стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, що віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Попри схожість люстри на звичних представників серії "Молекула", у цієї люстри є кілька переваг. Насамперед відкритий плафон, тепер ви практично не обмежені у виборі ламп, водночас для заміни не треба знімати плафон. А по-друге, і це найголовніша перевага, люстра зроблена за принципом трансформера — ви самі можете розгорнути та спрямувати плафони як захоче ваша фантазія!
Ідеально поєднується з лампою Едіссона.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 kg |
| Висота | 700 mm |
| Висота паковання | 280 mm |
| Габарити паковання | 50x55x28 |
| Глибина паковання | 450 mm |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Діаметр плафона | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 115 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.077 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 900 mm |
| Ширина паковання | 300 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 222 ₴


