Лаконічний і водночас дуже стильний дизайн цієї люстри на 5 ламп у стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, що віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Попри схожість люстри на звичних представників серії "Молекула", у цієї люстри є кілька переваг. Насамперед відкритий плафон, тепер ви практично не обмежені у виборі ламп, водночас для заміни не треба знімати плафон. А по-друге, і це найголовніша перевага, люстра зроблена за принципом трансформера — ви самі можете розгорнути та спрямувати плафони як захоче ваша фантазія!
Ідеально поєднується з лампою Едіссона.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 kg |
| Висота | 700 mm |
| Габарити паковання | 35x45x28 |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Діаметр плафона | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 115 mm |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.044 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 1300 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 510 ₴

