Компанія «Діаша» рада представити однією з перших в Україні на ринок абсолютно новий модельний ряд світильників — світлодіодні люстри та бра. Взявши все найкраще від галогенових люстр — рівномірне розподілене світло від безлічі невеликих ламп, кольорову підсвітку, витончені легкі форми, пультове керування та стельове вироблення. Ми створили на їхній основі надекономні світлодіодні люстри. Використання світлодіодних ламп дало змогу знизити споживання електроенергії майже вдесятеро. Для комфортного освітлення під час використання світлодіодних ламп буде потрібно лише 2 вати на квадратний метр приміщення. Водночас під час використання люстр із галогеновими лампами треба було 17-20 ватів на квадратний метр. Також важливою особливістю світлодіодних ламп є їхня довговічність, що вимірюється в десятках тисяч годин. Світлодіодні лампи не гріються, а отже, не завдадуть шкоди навіть найделікатнішій натяжній стелі. Можливе виготовлення металевих частин у золотом і хромованому варіантах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 300 mm |
| Габарити паковання | 23x37x10 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 80 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 1 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.009 м3 |
| Обладнання | блок живлення |
| От стены | 140 mm |
| Патрон | G4 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 350 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




