Під таке дуже затишне тепле лампове бра відразу хочеться взяти в руки книгу або келих і пустуться в філософські роздуми або найцікавішу дискусію.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, що віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, артпростори, коверткінги, квесруми.
Світильники Лофт розміщують в інтер'єрі строго, але з певною нелінійністю. Для створення відчуття атмосфери не раз перебудовуваного старого виробничого приміщення або підземного бутлегерського бару.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 kg |
| Висота | 330 mm |
| Габарити паковання | 19x37x28 |
| Діаметр плафона | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 120 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.02 м3 |
| От стены | 190 mm |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 480 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴



