Увага в наявність є й інші розміри, і варіанти виконання цієї моделі.
Докладніше уточнюйте в консультанта.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 2 kg |
| Висота | 500 mm |
| Габарити паковання | 23x37x10 |
| Діаметр основи | 170 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 50 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.009 м3 |
| Патрон | g5.3 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 660 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴




