Магазин "Діаша" рада представити на український ринок серію світильників спрямованого світла. Ці світильники є ідеальним рішенням для акцентної (елементної) підсвітки в інтер'єрі — підсвічування дзеркал, картин, стінних ніш, особливих деталей інтер'єру. У цій серії, всі світильники обладнані унікальними світлодіодними енергоощадними лампами. Які за дуже низької споживаної потужності створюють потужний світловий потік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 60x20x10 |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Довжина основи | 135 mm |
| Кількість в пакованні | 12 |
| Кількість ламп | 1 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 15 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.016 м3 |
| От стены | 170 mm |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 825 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 570 mm |
| Ширина основи | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243 ₴



