Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під галогенову або світлодіодну лампу, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем g9.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.54 kg |
| Висота | 1530 mm |
| Висота паковання | 220 mm |
| Габарити паковання | 34x41x21 |
| Глибина паковання | 370 mm |
| Діаметр основи | 90 mm |
| Довжина монтажної планки | 85 mm |
| Довжина ланцюга | 1200 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 580 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.029 м3 |
| Патрон | G9 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 530 mm |
| Ширина паковання | 290 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


