Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під галогенову або світлодіодну лампу, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем g9.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.18 kg |
| Висота | 1700 mm |
| Висота паковання | 330 mm |
| Габарити паковання | 37x47x40 |
| Глибина паковання | 450 mm |
| Діаметр основи | 115 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Довжина ланцюга | 1200 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 16 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 870 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.07 м3 |
| Патрон | G9 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
| Ширина паковання | 350 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


