Світильник у стилі лофт чудово підходить для освітлення столиків кафе, барних стійк, робочої поверхні в кухні-студії тощо.
Застосування світильника-підвісу в стилі «лофт» досить різноманітне. Цей світильник чудово підходить для підсвічування робочої поверхні. Мінімалізм цієї люстри підкреслить вашу індивідуальність і почуття стилю.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, які віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, артпростори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Ідеально поєднується з лампою Едсону.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 kg |
| Висота | 950 mm |
| Висота плафона | 270 mm |
| Висота паковання | 230 mm |
| Габарити паковання | 40x40x23 |
| Глибина паковання | 400 mm |
| Діаметр основи | 230 mm |
| Діаметр плафона | 180 mm |
| Довжина монтажної планки | 90 mm |
| Довжина ланцюга | 700 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.037 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 350 mm |
| Ширина паковання | 400 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


