Магазин "Діаша" рада представити на український ринок серію світильників спрямованого світла. Ці світильники є ідеальним рішенням для акцентної (елементної) підсвітки в інтер'єрі — підсвічування дзеркал, картин, стінних ніш, особливих деталей інтер'єру. У цій серії, всі світильники обладнані унікальними світлодіодними енергоощадними лампами. Які за дуже низької споживаної потужності створюють потужний світловий потік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 kg |
| Висота | 110 mm |
| Габарити паковання | 23x48x10 |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Довжина основи | 140 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Загальна потужність | 12 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.011 м3 |
| От стены | 215 mm |
| Світловий потік | 660 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 413 mm |
| Ширина основи | 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 431 ₴



