Світильник у стилі лофт чудово підходить для освітлення столиків кафе, барних стійк, робочої поверхні в кухні-студії тощо.
Застосування світильника-підвісу в стилі «лофт» досить різноманітне. Цей світильник чудово підходить для підсвічування робочої поверхні. Мінімалізм цієї люстри підкреслить вашу індивідуальність і почуття стилю.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, що віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Ідеально поєднується з лампою Едіссона.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 kg |
| Висота | 900 mm |
| Висота плафона | 210 mm |
| Висота паковання | 250 mm |
| Габарити паковання | 25x65x25 |
| Глибина паковання | 650 mm |
| Довжина: | 650 mm |
| Довжина монтажної планки | 170 mm |
| Довжина основи | 250 mm |
| Довжина ланцюга | 750 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 350 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.041 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 250 mm |
| Ширина основи | 50 mm |
| Ширина паковання | 250 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



